VÝMARSKÝ OHAŘ ŠTĚŇATA

PLÁNOVANÁ ŠTĚŇÁTKA   


ODCHOVANÁ ŠTĚŇÁTKA - VRH "A"


Štěňátka z naší chovatelské stanice jsou pečlivě plánována a s láskou očekávána. Pokud budete mít zájem, popřípadě jakýkoli dotaz, neváhejte mne kontaktovat, ráda zodpovím všechny Vaše dotazy. Našim cílem bude chovat kvalitní psi a docílit tak oživení a zkvalitnění českého chovu výmarských ohařů. Otce našeho prvního vrhu vybíráme velice pečlivě, našim hlavním úkolem je najít temperamentního psa s výborným nosem a vynikající prácí v poli, a to v první řadě, dále nekonfliktní a přátelské povahy a samozřejmě psa kvalitního exteriéru.

 

Naše štěňátka budou vyrůstat v prostředí rodinného domu s velikou zahradou, v tomto prostředí započneme jejich socializaci a připravíme je tak na příchod do nových domovů, do kterých od nás budou odcházet zdravá, odčervená, očkovaná a samozřejmě s kupírovaným ocáskem. Každý nový majitel si do nového domova poveze PET PASS, Průkaz původu, manuál jak se starat o VOK, svojí první hračku, deku, dárkový balíček od našeho sponzora a pytel granulí, na který byl u nás zvyklý.

 

Stejně tak jako výběr otce vrhu, budeme pečlivě vybírat i majitele štěňátek, proto budeme požadovat osobní návštěvu nových majitelů u nás doma. Pro odchovánky chceme milujíci a alespoň trochu aktivní majitele, kteří pejskům poskytnout ojedinělou péči, kterou si toto plemeno zaslouží a nenechají je zakrnět doma na gauči. Oceníme také zájem o lovecké nebo výstavní vedení pejska, se kterým rádi a kdykoli pomůžeme a poradíme. Novým majitelům nabízíme doživotní poradenský servis a pomoc se vším co se pejska týká, a naopak od nových majitelů ochotu a dostatečnou informovanost o dalším osudu pejska. 

 

 

 

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Smile verca.uhli@seznam.cz  +420728 638 389