NOVINKY CHS SILVER MONTERO

Poslední volné štěně! ANRIKO

!!! MÁME ŠTĚŇÁTKA - VOLNÝ POSLEDNÍ PEJSEK !!!

ANRIKO je krásně stavěný pejsek, chlubí se světlounkou barvou, silnou pevnou kostrou, hlubokým prostorným hrudníkem, výbornou milou a přátelskou povahou a je velmi poslušný. 

 ŠTĚŇATA PO MIMOŘÁDNÝCH RODIČÍCH, JAK VÝSTAVNĚ, TAK PRACOVNĚ VELMI ÚSPĚŠNÝCH, NÁŠ ODCHOV NYNÍ JEDINÝ PO VŠESTRANNÝCH RODIČÍCH!

 !!! ODBĚR MOŽNÝ IHNED !!!

 Pejsek už umí přivolání na píšťalku, sedni, fuj, nesmíš, přines a pro nové majitelé asi to nejdůležitější, říká si, když chce vykonat potřebu, což novým majitelům dost usnadní příchod do nového domova!


Nové video HANKY a Toma, které moc děkujeme, za to jak se Tomíčkovi věnují a krásně trénují na výstavu!

Aktualizovala jsem profil ALVINA a přidala jsem mu celou novou osobní galerii !

Byli jsme se podívat na Alvina, má se krásně, bydlí ve velkém domečku, ještě s větší zahradou, doma je prý moc hodný a ani jednou se nepočůral. Skvěle se aklimatizoval a zvykl na novou početnou rodinu a vlčáka Larga. 

Také přidávám fotky Alvina po návštěvě u nás, pocvičili jsme přinášení, postoj a běh na výstavním vodítku. Můžu říci, že jsem z něho nadšená, je to krásný kus psa a ten hrudník, no něco nádherného.


*** Trénujeme na výstavu a přinášení ***

Trénujeme na výstavu s našim posledním volným pejskem, většina mých odchovánku se doufejme sejde na listopadové výstavě v Praze, na všechny se moc těšíme!!! Kiss

 

 ***** ODCHODY DO NOVÝCH RODIN *****

V sobotu nás opustil Tomíček, byl souzen rodině z Příbrami, původně tedy chtěli holčičku, ale neodolali a vzali si našeho Tomiho. Je to mladá aktivní rodina, která žije v domečku s obr zahradou, nebrání se výstavám ani loveckému výcviku, kterému v pozdějším věku jistě přijdou na chuť, už nyní trénují postoj, zatím slyším na Yasutomiho samou chválu, jak je hodný a poslušný. Aktualizovala jsem celý jeho profil.

Přeju Vám mnoho radostí a úspěchů s novým členem rodiny, vím, že se u Vás bude mít krásně!

!Ještě jeden příběh k našemu zachránci Tomíčkovi!

Dneska jsem odešla do práce na 2 hodiny a Tomíček se ukazál jako záchranář. Volala mi tchýně, že Tomíček přeskočil ohradu, nechápu jak, ale zvládl to a běžel k ní pro pomoc, Rikouš se mi zamotal do kšandy od výstavního domečku a bezvládně byl připoután za nohu. Tomíček utekl a došel si pro ní a dovedl jí až k Rikoušovi, nebýt jeho, tak nevim nevim, co by se mu s nožičkou stalo. Oba už řádí, skutečně mě to dojalo.

Přidávám fotky z věku 12 týdnů, kluci naposledy spolu. {#emotions_dlg.sad}