NOVINKY CHS SILVER MONTERO

Odchody do nových rodin a započatá socializace

   

Nafotila jsem nové postoje volných pejsků a přidala aktuální fotky, odkazy níže.

http://uhli.rajce.idnes.cz/9_tydnu

http://uhli.rajce.idnes.cz/Postoje_10_tydnu

   

 

Video - přivolání 8 týdnů

Přidávám nové fotky z věku 9. týdnů. FOTKY

Začali jsme poznávat okolí, první den jsme vyrazili do lesa na houby, neunavitelní raubíři hledali s námi skoro hodinu, drželi se pohromadě a moc se jim to líbilo, měli také čest seznámit se s králikem, byla to láska na první pohled, která jim doufám vydrží až do dospělosti, zelený pejsek opět ukázal svůj temperament a jako by volal vylez srabe z té klece, tak hodinu štěkal a dobýval se na něj. Hned druhý den jsme vyrazili k rybníku, kde všichni za mé pomoci plavali, opět pejsek zelený skočil do vody sám a prostě se vydal za Annie, to jsem lapala po dechu a měla na krajíčku, je to ďábel!!! Všichni pejsci prošmejdili rákosí, voda jim nedělá žádný problém, stejně tak jako ne příliš měkký terén. FOTKY

   

......... ODCHODY DO NOVÝCH RODIN ........

 První štěňátko nám odešlo z domova hned v sobotu, novou majitelkou je úžasná Kamča Kollertová z Náchoda, která toužila po štěňátku od Annie skoro rok, tento mladý pár má v plánu výstavy i lovecký výcvik. Jsem si jistá, že je Arissa, moje růžová holčička, ve skvělé milující rodině a ještě hodně o ní uslyšíme. Přejeme Vám hodně štěstí!!!

Od této rodiny také přišla hned druhý den zpráva, že Arissa je moc šikovná, stejně jako doma si říká, že chce vykonat potřebu a už umí povel na místo, také jsem jí vytvořila nový profil v sekci odchovaná štěňata a přidala                                                                 fotky z nového domova.

Jako druhé štěňe nám odešel taktéž v sobotu žlutý pejsek Assan, náš světlounký raubíř a velké tulidlo, oděšel k maželům Řechtáčkovým do Berouna, kteří mají v plánu zkusit také výstavní štěstí, cvičák a následně i výcvik lovecký, jsme domluveni, že obě rodiny dorazí k nám a společně pocvičíme. Přejeme ti Charlie, tak se mu bude říkat, jen samé skvělé zážitky a hodně štěstí u nových pánečků!

Tato rodina také poslala fotky z nového domava, jsou přidány v Charlieho profilu, klučina je taky šikovný a říká si o vykonání potřeby, už dokonce poznal dva psí kamarády.

Alvin taktéž opustil naší rodinu a odstěhoval se do nové, vzdálené pouhých 10 km od nás. Jsem moc ráda, že tohoto velmi nadějného pejska budu mít tak blízko. Rodina Peukerových bydlí v Proseči ve velkém domečku, kde mají i firmu s akvaristikou, takže Alvin je bude mít prakticky stále doma, pro sebe velikou zahradu, 4 děti a dvouletého psího kamaráda. S novou majitelkou plánujeme společné cvičení a sem si jista, že se u nich naše nejsvětleší a nejtemperamentnější štěně, bude mít krásně. Přejeme hodně štěstí.