NOVINKY CHS SILVER MONTERO

ANRIKO POPRVÉ NA CVIČÁKU!

Riko byl poprvé na cvičáku. Stejně jako tenkrát jeho mamka, nastoupil ve 3,5 měsících do skupiny samých půlročních pejsků a troufám si říci, že na jeho věk byl jeden z nejšikovnějších, potkal tam nového výmarského kamaráda, který byl také moc šikovný. Nenechal se strhnout davem a poslouchal i s rušivými elementy o což nám vlastně šlo, mám z něj velkou radost, jen jsme dorazili domů, padl za vlast.

Přidávám nové fotky postoje Charlieho a Tomíčka, oba jsou velcí krasavci!

  

Poslední volné štěně! ANRIKO

!!! MÁME ŠTĚŇÁTKA - VOLNÝ POSLEDNÍ PEJSEK !!!

ANRIKO je krásně stavěný pejsek, chlubí se světlounkou barvou, silnou pevnou kostrou, hlubokým prostorným hrudníkem, výbornou milou a přátelskou povahou a je velmi poslušný. 

 ŠTĚŇATA PO MIMOŘÁDNÝCH RODIČÍCH, JAK VÝSTAVNĚ, TAK PRACOVNĚ VELMI ÚSPĚŠNÝCH, NÁŠ ODCHOV NYNÍ JEDINÝ PO VŠESTRANNÝCH RODIČÍCH!

 !!! ODBĚR MOŽNÝ IHNED !!!

 Pejsek už umí přivolání na píšťalku, sedni, fuj, nesmíš, přines a pro nové majitelé asi to nejdůležitější, říká si, když chce vykonat potřebu, což novým majitelům dost usnadní příchod do nového domova!


Nové video HANKY a Toma, které moc děkujeme, za to jak se Tomíčkovi věnují a krásně trénují na výstavu!

Aktualizovala jsem profil ALVINA a přidala jsem mu celou novou osobní galerii !

Byli jsme se podívat na Alvina, má se krásně, bydlí ve velkém domečku, ještě s větší zahradou, doma je prý moc hodný a ani jednou se nepočůral. Skvěle se aklimatizoval a zvykl na novou početnou rodinu a vlčáka Larga. 

Také přidávám fotky Alvina po návštěvě u nás, pocvičili jsme přinášení, postoj a běh na výstavním vodítku. Můžu říci, že jsem z něho nadšená, je to krásný kus psa a ten hrudník, no něco nádherného.


*** Trénujeme na výstavu a přinášení ***

Trénujeme na výstavu s našim posledním volným pejskem, většina mých odchovánku se doufejme sejde na listopadové výstavě v Praze, na všechny se moc těšíme!!! Kiss

 

 ***** ODCHODY DO NOVÝCH RODIN *****

V sobotu nás opustil Tomíček, byl souzen rodině z Příbrami, původně tedy chtěli holčičku, ale neodolali a vzali si našeho Tomiho. Je to mladá aktivní rodina, která žije v domečku s obr zahradou, nebrání se výstavám ani loveckému výcviku, kterému v pozdějším věku jistě přijdou na chuť, už nyní trénují postoj, zatím slyším na Yasutomiho samou chválu, jak je hodný a poslušný. Aktualizovala jsem celý jeho profil.

Přeju Vám mnoho radostí a úspěchů s novým členem rodiny, vím, že se u Vás bude mít krásně!

!Ještě jeden příběh k našemu zachránci Tomíčkovi!

Dneska jsem odešla do práce na 2 hodiny a Tomíček se ukazál jako záchranář. Volala mi tchýně, že Tomíček přeskočil ohradu, nechápu jak, ale zvládl to a běžel k ní pro pomoc, Rikouš se mi zamotal do kšandy od výstavního domečku a bezvládně byl připoután za nohu. Tomíček utekl a došel si pro ní a dovedl jí až k Rikoušovi, nebýt jeho, tak nevim nevim, co by se mu s nožičkou stalo. Oba už řádí, skutečně mě to dojalo.

Přidávám fotky z věku 12 týdnů, kluci naposledy spolu. {#emotions_dlg.sad}

Stále vybíráme ty nejlepší majitele!

Dnes se nejen panička koupala ve velkém bazénu, ale nemohla to upřít ani nám, a tak jsme jezdili na klouzačce a cachtali se, opalovali, no nádherný den. Alvin se vyloženě dožadoval opakované jízdy na klouzajdě, škoda, že jsem neměla kameru. FOTKY

Aktualizovala jsem také profil Assana ( Charlie ), který se má v nové rodině bez pochyby skvěle, přidala jsem také do jeho profilu nové fotky.

Do sekce štěňata a profilu naší odchované Arissi jsem přidala krásné fotky z nového domova, je to kočka veliká a celá Annie.

Video z přinášení srstnaté (3 kg), věk 10 týdnů.

Odchody do nových rodin a započatá socializace

   

Nafotila jsem nové postoje volných pejsků a přidala aktuální fotky, odkazy níže.

http://uhli.rajce.idnes.cz/9_tydnu

http://uhli.rajce.idnes.cz/Postoje_10_tydnu

   

 

Video - přivolání 8 týdnů

Přidávám nové fotky z věku 9. týdnů. FOTKY

Začali jsme poznávat okolí, první den jsme vyrazili do lesa na houby, neunavitelní raubíři hledali s námi skoro hodinu, drželi se pohromadě a moc se jim to líbilo, měli také čest seznámit se s králikem, byla to láska na první pohled, která jim doufám vydrží až do dospělosti, zelený pejsek opět ukázal svůj temperament a jako by volal vylez srabe z té klece, tak hodinu štěkal a dobýval se na něj. Hned druhý den jsme vyrazili k rybníku, kde všichni za mé pomoci plavali, opět pejsek zelený skočil do vody sám a prostě se vydal za Annie, to jsem lapala po dechu a měla na krajíčku, je to ďábel!!! Všichni pejsci prošmejdili rákosí, voda jim nedělá žádný problém, stejně tak jako ne příliš měkký terén. FOTKY

   

......... ODCHODY DO NOVÝCH RODIN ........

 První štěňátko nám odešlo z domova hned v sobotu, novou majitelkou je úžasná Kamča Kollertová z Náchoda, která toužila po štěňátku od Annie skoro rok, tento mladý pár má v plánu výstavy i lovecký výcvik. Jsem si jistá, že je Arissa, moje růžová holčička, ve skvělé milující rodině a ještě hodně o ní uslyšíme. Přejeme Vám hodně štěstí!!!

Od této rodiny také přišla hned druhý den zpráva, že Arissa je moc šikovná, stejně jako doma si říká, že chce vykonat potřebu a už umí povel na místo, také jsem jí vytvořila nový profil v sekci odchovaná štěňata a přidala                                                                 fotky z nového domova.

Jako druhé štěňe nám odešel taktéž v sobotu žlutý pejsek Assan, náš světlounký raubíř a velké tulidlo, oděšel k maželům Řechtáčkovým do Berouna, kteří mají v plánu zkusit také výstavní štěstí, cvičák a následně i výcvik lovecký, jsme domluveni, že obě rodiny dorazí k nám a společně pocvičíme. Přejeme ti Charlie, tak se mu bude říkat, jen samé skvělé zážitky a hodně štěstí u nových pánečků!

Tato rodina také poslala fotky z nového domava, jsou přidány v Charlieho profilu, klučina je taky šikovný a říká si o vykonání potřeby, už dokonce poznal dva psí kamarády.

Alvin taktéž opustil naší rodinu a odstěhoval se do nové, vzdálené pouhých 10 km od nás. Jsem moc ráda, že tohoto velmi nadějného pejska budu mít tak blízko. Rodina Peukerových bydlí v Proseči ve velkém domečku, kde mají i firmu s akvaristikou, takže Alvin je bude mít prakticky stále doma, pro sebe velikou zahradu, 4 děti a dvouletého psího kamaráda. S novou majitelkou plánujeme společné cvičení a sem si jista, že se u nich naše nejsvětleší a nejtemperamentnější štěně, bude mít krásně. Přejeme hodně štěstí.

 


Nové fotky, postoje a skvělé novinky o venčení

Také přidávám nové krásné fotky jak profilů, tak i postojů od profesionální fotografky Kačky Lisové, tímto jí moc děkuji, smekám a obdivuji její nadání. Kiss FOTOGALERIE

Nové video z přivolání a sedni, věk 7 týdnů.

Nové postojé fotky, štěňátka mají krásně rovná záda, obrovské hrudníky a jsou světlouncí, Alvin je skoro bílý, něco nádherného. FOTKY Všichni už umí přivolání na píšťalku a sedni!!! Všechny FOTKY ZDE

Očkování a tetování máme za sebou {#emotions_dlg.lol}

Tak jsme oočkovaní a potetovaní, štěňátka byli hrozně hodní, jak co se transportu týče, tak i u pana doktora. Myslela jsem si, jak doma odpadnou, ale pravda byla opakem, řádili jako vzteklí a ani tetování je neunavilo. 

   

VIDEO VĚK 6 týdnů

Štěňátkům bylo 5 týdnů, jsou neuvěřitelně chytří, už tři dny si říkají, že chtějí na záchod a potřebu nechtějí vykonat v domě, pláčou a chtějí ven, hned je popadnu a letím ven, hned za dveřmi sednou a kakají, takže mám velikou radost a zírám jak se mohou něco takového tak malá štěňata naučit. Také jsme začali zkoušet přivolání na píšťalku a vyndala jsem jim bažanta, pouze na očuchání a vněm pachů, pak jsem využila na dohledávku u Annie, byla po takové době nadšená.

Přidávám nové fotky a dnes nafotím nové postoje. 

Nové postojové fotky šedivých krasavců!

Dnes jsme nafotili první postojové fotky, všechny štěňátka mají krásně rovná záda a jsou moc šikovní. Stále vybíráme ty nejlepší majitele pro naše odchovánky! Přidáno také video z věku 5 týdnů.

  

   

Více o tomto mimořádném spojení skvělých jak pracovně, tak výstavně velmi úspěšných rodičů, naleznete v sekci štěňata - odchovaná vrh A.  {#emotions_dlg.yes} Všechny postoje zde. {#emotions_dlg.yes}

Vystřídalo se u nás již pár návštěv, ze kterých vybíráme ty nejlepší páníčky pro naše monteráčky. Mohu říct, že se nestačím divit, ti kteří mají výběry za sebou, jistě chápou, jak náročné je vybrat nové majitele.

Štěňátka 4,5 týdne, zlobí a zlobí a zlobí

 Štěňátkům je 4,5 týdne, přes den už jsme stále venku, a tak mají možnost řádit a zlobit a řádit a zlobit, moc se jim venku líbí. Doplnila jsem váhovou tabulku našich cvalíků a postupně přidám fotky. Nepřestávají mě překvapovat pokroky, které dělají den ode dne, pokaždé, když ráno otevřou oči, umí něco nového, koušou kostičky a tvrdé granule, všude tahají deky, honí míček, no je to zkrátka sranda a veliká podívaná.

Také nás včera byl navštívit strejda Henry ( brácha Annie z A vrhu Alfa Ori ), je to prostě krasavec a Annie byla absolutně vstřícná, asi proto, že si ji hned z prvu podplatil kostičkou a sušeným masem, tak Henrouše dokonce pustila do domu i k malým šedivým, děkujeme za příjemné odpoledne. Wink FOTKY

Štěňátka mají 3 týdny - váhy, krmení

 

Dnes jsme byli podruhé venku, šedivé tornádo, alias likvidační četa, neunavitelní satani. Nejvíce je zajímala okrasná tráva a hlavně taje v ní schované. Tolik nových pachů, to bylo něco! Jsou úžasní, vnímaví, šikovní, začínají být mazlíci, je to krásný pohled. Přidávám krásné nové fotky monteráčků, věk 3-4 týdny.

   

Štěňátkům jsou dnes 3 týdny, všem jsem doplnila váhové tabulky a nahraji nové fotky.

Včera jsme poprvé přikrmovali kaší a mlékem s taveným sýrem, šťěňátka s chutí baštili a byli moc šikovní, stolování ještě musíme poladit, jelikož to byla bahenní lázeň, všichni už mají zoubky a dávají Annie pěkně zabrat, ale mám z nich obrovskou radost, vypadají velmi krásně a nadějně!

O víkendu k nám také přijeli dvě rodiny našich nových majitelů, za růžovou fenkou Arissou a žlutým pejskem Charliem, stále přijímáme nezávazné návštěvy a vybíráme s pečlivostí ty nejlepší majitele, u těchto dvou rodin, jsem si zcela jistá, že budou pejsci v dobrých rukách a noví majitelé jim dopřejí vše potřebné pro jejich šťastný život. 

FOTKY  Všechny fotky v sekci FOTOGALERIE ŠTĚŇATA 

Monteráčci věk 17 dní - chodí, řádí, rostou zuby

Našim malým monteráčkům je dnes 17 dní, všichni koukají, chodí, hrají si a začali se jim prořezávat zoubky. Annie odevzdaně drží při hromadných atentátech, začali být i více mazliví a poznávají můj hlas. Po ránu, když přijdu k bedně a řeknu " Tak šediví vstávat, co se tady děje? ", tak všichni otevřou oči a běží ke mně, zkrátka televize nad televize. Tyrkysový je obrovský mazel, nikoho ke mně nechce pustit a když na něj mluvím, abych ho mohla vyfotit, tak dokonce pózuje. Přidávám nové FOTKY a VIDEO.

První stříhání drápků a vážení malých nezbedů


Dnes jsme poprvé stříhali drápky a vážili týdenní přírustek na váze, nestačila jsem se divit, kolik jsme za týden pečlivého vycucávání přibrali. Váhy se krásně srovnaly a vrh vyrovnal. Doplňuji tedy váhovou tabulku a přidávám krásné nové fotky malých nezbedů a maminy. FOTOGALERIE ZDE

Také nám dnes pan Uman byl zkontrolovat ocásky, vše je v naprostém pořádku a upřímně se těším, až nám stehy vyndají, je to boj uhlídat Annie aby své děti nemyla. Budu také muset přeorientovat režim spánku, žijeme totiž nočním životem. Přes den jsou schopni spát až 4 hodiny a v noci očka nezamhouří, tím pádem ani já a celá moje rodina. Surprised

« | 1 2 3 4 5 6 7 | »