NOVINKY CHS SILVER MONTERO

Zima vypukla...

**** ODCHOVÁNKŮM JE PŮL ROKU ***

Našim odchovánkům je 6 měsíců, od všech majitelů dostávám zprávy, také posílají fotky a videa, za což moc děkujeme!!! Všichni pylně cvičí a naši šedivci se mají skvěle.

Dostali jsme krásnou zprávu od Kamči, která s Arissou složila zkoušku poslušnosti a byla s výsledkem 59 bodů nejlepší!!! Moc holkám gratulujeme, jste naše šikulky a jsme na Vás pyšní! Také přidávám aktuální fotku Tomika a Rikouše v jeho novém munduru, aby nám kluk nenastydl. {#emotions_dlg.lol} Postupně na profily doplním aktuální fotky monteráčků.

  

 

  

Štěňátkům bude půl roku...

Našim odchovánkům ( nepíšu už malým Smile ), bude půl roku, prosím tedy všechny naše majitele o zaslání pěkného portrétu a postoje, nějak nám to letí a pejsky už máme v pubertě....Náš Riko to jen potvrzuje, zběsile řádí a řádí, včera se odvázal tak, že jsme skončili na veterině se zašitou nohou, v lese musel na něco hlava nehlava skočit a rozsápl si zadní běh...bere to statečně a nechal se zašít i bez narkózy, šikula můj, co nechápu je, že u toho ještě vrtěl.. 

Jinak je moc šikovný a je stále chválen, okolo vánoc se vrhneme na výcvik aportu, teď nás s Annie čekají hony a pak se zaměřím na Anrika, je velmi chuťový, tak si myslím, že mu APORT půjde brzy, tedy alespoň doufám.. Wink

 

Mezinárodní výstava Praha Letňany

DUO CACIB PRAHA 3.-4.11. 2012

( rozhodčí p. Koldinksý )

Poslední letošní výstava a všechny naše štěňata na DUO CACIBU v Praze. V neděli jsme se vydali na mezinárodní výstavu psů všech plemen, brali jsem to spíše jako slučák našich malých monteráčků, kteří nezaháleli a přihlásili se komplet všichni, za což jim moc děkuji, málo komu se podaří předvést celý svůj vrh na výstavě a myslím si, že jsme udělali moc dobře, jelikož se nemáme za co stydět. Všechna štěňata si odnesli krásné posudky, které brzo zveřejním, hned co mi je majitelé oskenují. Všem vám chci hrozně moc poděkovat, jak jste poctivě cvičli, nebáli se sami si vystavit psa na první výstavě, taky za to, jak vás psi poslouchají a hlavně, že je milujete, jsem nesmírně ráda za výběr našich nových majitelů!! Kiss a výsledky jsou zde: {#emotions_dlg.yes}

Neděle 4.11 - psi
Anriko bless of Silver Montero – VN 1, vítěz třídy - tř. štěnat
Alvin bless of Silver Montero – VN 3
A’Yasutomi bless of Silver Montero – VN 4
Assan bless of Silver Montero - N
Feny
Arissa bless of Silver Montero – N 

FOTKY

 

 

Návštěva Arissy u nás :)

NÁVŠTĚVA ARČI U NÁS A KRÁSNÝ VÍKEND

VE ZNAMENÍ VÝCVIKU A VÝSTAV

 

Na víkend k nám dorazila naše Arissa, je to krásná elegantní fenka a moc šikovné a chuťové štěně, skvěle ovládá základní poslušnost a její majitelce Kamče, moc děkujeme za veškerý čas, který věnuje výcviku a přípravě na výstavy.

Arissa na mamku a bráchu nezapomněla, byla šťastná v jejich přítomnosti a my zase v její, celý víkend jsme procházkovali a dokola cvičili poslušnost, musím říct, že Arča je machr a vše jí jde skoro na první pokus. Náš krásný víkend jsme završli Pražskou mezinárodní výstavou v Praze, kde se i tam krásně prezentovala.

Moc děkujeme holkám za návštěvu a za tu obrovskou chuť se učit a cvičit!

Těšíme se na Vaši další návštěvu Kiss

FOTKY

Podzimní procházkové fotky - Anriko 5 měsíců a Annie necelé 4 roky

   

 

 

 

FOTKY ZDE: http://uhli.rajce.idnes.cz/Anriko_5_mesicu_a_Annie/

Assan (Charlie) a Alvin, věk 4 měsíce, návštěva u nás..

VÍKEND VÝCVIKU S NAŠIMI ODCHOVÁNKY

O Víkendu k nám dorazil odchovánek z Berouna (Assan- Charlie) a Alvin z Jablonce, strávili jsme společné krásné chvilky, byli jsme na procházce procvičili jsme poslušnost a potrénovali postoj bez pamlsku. Charlieho jsem viděla po dvou měsících a musím říct, že je to krásný a moc milý pes, bývalý domov si pamatoval a zůstal spát se mnou v obýváku {#emotions_dlg.love}, s Rikoušem řádili a řádili a řádili. Alvin, náš odchovánek od Jablonce, je také velký krasavec a šikula, poctivě cvičí se svou paničkou Ivanou a dělají nám samou radost {#emotions_dlg.yes}. Také jsme našli nové kamarády z Proseče, Katku, která má Remiho, tří měsíčního šedivého satánka, a tak se přidali k nám, zprvu jako nejmladší dostával zabrat, ale brzo se rozkoukal a přidružil k rošťárnám ostatních Laughing.

Všem zůčastněným moc děkujeme za návštěvu a budeme se těšit na další společné cvičení Wink, FOTKY A VIDEA

Výcvik - poslušnost

Anrikovi byli 4 měsíce, stále cvičíme poslušnost a připravujeme se na listopadovou výstavu. Riko je moc šikovný a poslušný, cvičíme povely sedni, lehni, odložení, hlas, postoj, přivolání a chůzi na řemeni, kterou má snad vrozenou, chodí vzorně i ve městě, na silnici a nenechá se ničím rozhodit. Naučili jsme i chůzi na řemeni s oběma psy, šlo to lépe než jsem čekala, snad to Annie, která má naopak vrozené tahání odkouká od Rikouše.

Také jsem chtěla poděkovat majitelům našich odchovánku, za to jak se jim věnují a neustále posílají fotky a videa z výcviku, všichni se sejdeme v listopadu na výstavě, s některými už dříve u nás doma. V neděli na DUOCACIBU třída štěňat - feny 3, z toho jedna naše Arissa a třída psů - celkem 5, z toho naši 4. Moc se na všechny těším. 

Přidávám video Rikouše a výcviku, který mu sice mimo kameru jde lépe, ale i přesto je na svůj věk moc šikovný. Také jsem aktualizovala fotogalerii, sekci štěňata,ostatní a přidala jsem dvě videa do Tomova profilu.

Hanka a Tomíček - domácí výcvik

Přidávám nové video, které nám poslala Hanka. Tomíček je šikula a dělá velké pokroky.

Nové fotky Arči věk 3,5 měsíce

Do osobní složky Arissy, jsem přidala nové fotky. Holky poctivě trénují na výstavu, poslali nám i videa tréninků postoje a základní poslušnosti, ale bohužel je máme ke shlédnutí zatím pouze na facebooku.

 

Návštěva Alimkovic a Santíkovic

V sobotu jsme měli dvě moc milé návštěvy. Hned dopoledne k nám dorazili Alimkovic, zkontrolovat náš nový šedivý přírustek a samozřejmě dopřát velké táborové lásce prostor k oživení vztahu, přece jen vztah na dálku nedělá dobrotu. Udělali jsme si procházku do Smržovské kotliny, kde si Alim absolutně užil agility po svém (můžu říci, že jeho schopnost a nadšení je v skutku vrozené ), cestou zpět jsme to vzali přes houby...žádná sláva to nebyla, ale něco málo jsme našli, počasí nám přálo, a tak jsme si sobotu pěkně užili. Na večer k nám dorazila další moc milá návštěva, a to Santíkovic s Miňonkou a Čokem.Annie chvíli dělala drahoty, ale později rezignovala a všechny pustila do pelíšku, kde štěnda spali spokojeně spolu. Děkujeme za návštěvu a budeme se těšit na další, jste srdečně zváni! Wink 

FOTKY Z VÝLETU

« | 1 2 3 4 5 6 7 | »