NOVINKY CHS SILVER MONTERO

Speciální výstava KCHVO

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA KCHVO NA ZÁMKU BECHYNĚ

Započat Juniorchampion CZ

V neděli se konala klubová výstava v Bechyni, s Anrikem jsem nastoupila ve třídě mladých, s jediným cílem, a to dostat výbornou. Celkem s námi bylo nahlášeno 18 psů a jeden hezčí než druhý, a tak jsem si ani netroufala pomyslet na vítězství. Přišla na nás řada a pan rozhodčí Šimek, který nebyl už od počátku vůbec příjemný, byl z Rika unesen, doslovně řekl "Nádhera, krásný pes, nemám co vytknout" tyto slova mě moc těšily a já si nyní troufla pomyslet na titul a vítězství, což se při posledním rozběhu stalo skutečností a Riko si odnesl V1 z 18 přihlášených psů a titul CAJC. FOTOGALERIE ZDE

  

Anriko na poli, trénujeme na ZV

Ve středu jsme byli cvičit na Zkoušky vloh, bylo teplo a dusno a psi uvaření, první kus srnčího a zajíce jsem nechala Rika trošku prohnat, aby se rozvášnil, pak už to šlo skvěle, na to, že to bylo jeho první hledání, tak si myslím, že si vedl obstojně, líbí se mi jeho systém, na kterém když zapracujeme, bude to paráda. Také jsme vyzkoušeli vystavení, hned na podruhé už věděl která bije a s výbornou prací nosu větřil a stavěl na dálku a uchvátil mě svým dlouhým postupováním. 

Jarní svody našich odchovánků

V minulých víkendech probíhaly jarní svody. Arissa Anriko a Tomíček dostali krásné posudky a všichni se moc líbili, z čehož mám velkou radost. Do jejich osobních složek v sekci odchovaná štěňata jsem přidala jejich posudky a také aktuální fotky.

  


Víkend s našim odchovánkem Tomem a DUOCACIB Nitra

Celá galerie zde: http://uhli.rajce.idnes.cz/Navsteva_Tomika_jaro_2013/

Víkend jsme strávili u našeho odchovánka Toma. Je to pes atletické postavy s nadherným dlouhým krkem a ušlechtilou hlavou po otci, vyjímá se velkou rychlostí, vytrvalostí a obrovským temperamentem, je moc milý a šikovný. S Hankou jsme pocvičili poslušnost, aport a postoj. Bráchové bez sebe nedali ani ránu a náramně si to uzili...Hance děkuji za péči a čas věnovaný Tomovi, myslím, že se má víc než báječně a držím jim pěsti při dalším výcviku, bydlí totiž u pole a lesa plného zvěře.

Také jsme se zůčastnili MVP Nitra, Annie jsem přihlásila do třídy pracovní a v sobotu si vyběhala mezi mladými fenami krásný posudek a V2, res. CAC.

Annie má dnes narozeniny!

Naše největší láska Annie má dnes 4. narozeniny, přejeme jí hlavně zdraví, štěstí a mnoho loveckých úspěchů!!!

Totéž přejeme celému vrhu "A" Alfa Ori.

Anriko a Tomíček - APORT

Už nám poslala i Kamča a Hanka fotku z výcviku aportu..Wink

Prý jsou moc šikovní!!!

 

Začali jsme s výcvikem APORTU, Riko je aportér vrozený a je velmi chuťový, od mala na povel PŘINES, nosil od předmětů všeho druhu až po vycpané zajíce, ale doposud to bylo pouze hravé přinášení, nyní jsme začali od znovu a s kozlíky.

 

Pobyt Alvina u nás....

Vánoce u nás strávil Alvin, jeho rodina byla v zahraničí, a tak jsme byli moc rádi, že může být u nás. Je to pes silné kostry, velmi milé a přítulné povahy, rychle se aklimatizoval a zžil s bráchou i mamkou, Riko se do něj úplně zamiloval, spali do sebe zamotaní a pořád se okusovali. S těžkým srdcem jsme ho už podruhé odevzdali jeho rodině.

Postupně přidám fotky, které mi dorazily na Vánoce od našich odchovánků.

Veselé Vánoce!

*** VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2013 ***

Všem našim kamarádům kynologům i nekynologům, odchovánkům a jejich páníčkům, zkrátka všem, přejeme Veselé Vánoce a do Nového roku 2013 mnoho úspěchů jak na poli pracovním, tak i výstavním!!!

Naše zimní radovánky...

*** NAŠE NEJMILEJŠÍ ROČNÍ OBDOBÍ ***

Přidávám fotky z našich zimních radovánek...FOTKY

 

Letošní první klu-ski a Riko v rauši...

**** KLU-SKI.. KLU-SKI... KLU-SKI ****

Konečně nám nasnežilo a přituhlo, chodíme s monteráčky každý den na kluski, je zajímavé, že chůze u nohy se musí učit, ale jakmile řeknete běž, tak je to na první pokus...a tak je Annie ve svém živlu a Riko opakuje po mámě, zkrátka psi milují tahání...také jsem doplnila všechna videa..v sekci fotogalerie.

« | 1 2 3 4 5 6 7 | »