NOVINKY CHS SILVER MONTERO

Smutná zpráva

Nikdy bych nevěřila, že se to může stát i nám, s obrovskou dírou a bolestí v srdci, sem píšu smutnou zprávu, že nás na vždy opustil náš milovaný Rikoušek, po dvouměsíční neznáme nemoci, z které se uzdravil a vybojoval si zdraví, ho nakonec dostihla embolie po posledním zákroku. Moc tě milujeme a navždy budeš v našem srdíčku.

Hony 2014 a 2015

Ani letos jsme nezaháleli a jezdili na jeden hon za druhým, všem děkujeme za moc milou společnost a těšíme se opět za rok. Annie letos nanosila a dohledala okolo 100 ks pernaté...

 

PF 2015

Výstavy

Ani letos nezahálíme a kromě přípravy na LZ a SZVP, jsme se dvakrát proběhli v kruhu výstavním, první byla výstava v Praze, kde jsem tajně doufala v započetí dospěláckého šampionátu, jelikož panu rozhodčímu Šimkovi se Anriko moc líbí a na KV v minulém roce, nám bylo řečeno, že pes je dokonalý a vyhrál z 25 psů, ale jelikož není výstava vždy pouze o exteriéru psa, výsledek V2... O 14 dní později CAC Litoměřice a výsledek VD, Riko je v blahobitné kondici, což je pravda....Moooc mu chutná.. {#emotions_dlg.lol} To je prozatím vše, fotky přidám jen co bude trochu času.

Vrh "A" slaví své druhé narozeniny...

Jsou tomu již 2 roky, co se narodil náš vrh "A"

Přeju všem našim odchovaným monteráčkům jen to nejlepší! Aktivní pánečky, plné misky a hlavně zdraví. Ráda Vás všechny uvidím!!!

Dále chci poděkovat hlavně Kamče a Hance, které mě intenzivně zásobují aktualitami a zprávami o mých milovaných.

Přikládám narozeninové foto Rika a Arči... Kiss 

 

Odchovánci vrh "A"

Za krásné fotky našich monteráčků moc děkuji Kamče a Hance.

Tomíček je kus nádherného psa, silná kostra, prostorný hrudník a ta hlava, nádhera!

Arissa má nový přírustek do rodiny, v podobě dvounohého mimi, prý je skvělá a hlídá si kočárek, jak se na ohaře patří, ovšem i přes vytíženost paničky cvičí poslušnost a postoj, aby se letos mohla Arissa prezentovat na výstavě....Děkuji holky. Kiss

 

Hon Konopiště 2

*** Náš poslední hon na Konopišti s Veru a Pavlou..... ***

Opět krásné počasí, opět obrovský výřad, skvělá společnost a krásná práce psů, Annie tak předčasně oslavila své 5. narozeniny.

Těším se na příští rok! Lovu zdar kočky moje! Kiss

Galerie zde: http://uhli.rajce.idnes.cz/Konopiste

Tak už je to ofíko....

Smile TAK UŽ TO MÁME ČERNÉ NA BÍLÉM!!!

HON KONOPIŠTĚ

 HON KONOPIŠTĚ

Před 14 dny jsme byli pozváni na nádherný hon na Konopišti, střeleno bylo 660 kusů pernaté, Annie krásně a spolehlivě dohledávala a obě jsme si to náramně užily.

Děkujeme za milou společnost Míše a těšíme se na další. Kiss

 

 

Fotogalerie: http://uhli.rajce.idnes.cz/Hon_Konopiste_2013

PF 2014

VESELÉ VÁNOCE

A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2014

Všem našim příznivcům, známým, kamaradům a odchovánkům, přejeme pohohodové svátky.

« | 1 2 3 4 5 6 7 | »